Jdi na obsah Jdi na menu
 


o čem je 3.serie

Epizoda 3x01:
The Furies
Fúrie
Áres požádá Fúrie, aby soudily Xenu za to, že nepomstila vraždu svého otce, a je potrestána pronásledováním a šílenstvím. Je na Gabriele, aby se pokusila vyřešit tuto situaci a zvrátila Xeninu šílenost.
Titulky (autor Molir)
screenshot Epizoda 3x02:
Been There, Done That
Byla tam, udělala tohle
Den má šílený průběh, když je Joxer zabit, ale když se ten samý den přihodí znovu a znovu, Xena si uvědomí, že jako jediná si pamatuje, co se předchozí den stalo, a má druhou šanci, aby změnila chod událostí.
Titulky (autor Molir)
screenshot Epizoda 3x03:
The Dirty Half Dozen
Půltucet špinavců
Xena, Gabriela a 4 bojovníci bojují proti Áreovi a jeho nové armádě, která vlastní brnění a zbraně stvořené bohem Héfajstem, které nezničí žádná pozemská zbraň.
Titulky (autor Molir)
screenshot Epizoda 3x04:
The Deliverer
Spasitel
Xena cestuje do Británie, aby pomohla zastavit Césarovu invazi. Gabriela je obelstěna a ztrácí svou nevinnou krev, když připraví o život jiného člověka, což jí spojí se zlým "jediným bohem" Dahakem.
Titulky (autor Garfield)
screenshot Epizoda 3x05:
Gabrielle's Hope
Gabrielina Naděje
V Británii Gabriela zjišťuje, že je těhotná, a je pronásledována rozzuřeným davem, rytířským řádem a jezinkami. Xena neoblomně chrání její dítě, dokud si neuvědomí, že dítě je zlé a musí zemřít. Zoufalá Gabriela vyhledává pomoc jezinek a utíká. Nakonec si musí vybrat mezi Xenou a vlastním dítětem.
Titulky (autor Garfield)
screenshot Epizoda 3x06:
The Debt, Part 1
Dluh 1
Xena je povolána do vzdáleného království Chin, aby zabila Zeleného draka, a vypráví Gabriele o její minulosti v Chin, oby tak ospravedlnila vraždu, kterou musí spáchat.
Titulky (autor Slony)
screenshot Epizoda 3x07:
The Debt, Part 2
Dluh 2
Poté, co Gabriela odhalí Xeniny plány na vraždu, Zelený drak uvězní odsoudí ji Xenu k smrti, která se začne rozpomínat na učení Lao Ma a na dluh, který k ní má.
Titulky (autor Slony)
screenshot Epizoda 3x08:
The King of Assassins
Král zabijáků
Gabriela, Autolykus a Joxer plánují, jak zastavit Joxerova identického bratra, Jetta, který je nájemný zabiják a chystá se zabít královnu Kleopatru.
Titulky (autor Slony)
screenshot Epizoda 3x09:
Warrior... Priestess... Tramp
Bojovnice...kněžka...tulačka
Když Xena s Gabrielou potkají další Xeninu dvojnici, kněžku Leu, tak musí vypátrat, kdo proti ni spřádá plány a zároveň ochránit Meg a Joxera.
Titulky (autor Sevca & Pablo Fuentes)
screenshot Epizoda 3x10:
The Quill Is Mightier
Brk je mocnější než...
Afrodita závidí Xeně její legendární činy a tak očaruje Gabrielin svitek, což způsobí, že všechno na něj napsané se stává skutečností.
Titulky (autor Ziina)
screenshot Epizoda 3x11:
Maternal Instincts
Mateřské instinkty
Ve vzduchu jsou mateřské instinkty, když Gabriela narazí na svou ďábelskou dceru Naději, která osvobodila Callisto a plánuje zabít Xenina syna Solana a navždy zničit přátelství mezi Xenou a Gabrielou.
Titulky (autor Angie)
screenshot Epizoda 3x12:
The Bitter Suite
Hořká suita
Poté, co se pokusí navzájem zabít, se zarmoucená Xena a Gabriela probouzí v podivné zemi zvané Iluzie, jež je plná známých tváří a kde musí čelit bolesti a hněvu ze ztráty svých děti a prominout si, pokud chtějí dál žít.
Titulky (autor Slony)
screenshot Epizoda 3x13:
One Against An Army
Sama proti armádě
Xena musí sama bojovat proti nelítostné perské armádě, která drancuje Řecko, a k tomu zachránit otrávenou a pomalu umírající Gabrielu.
Titulky (autor Garfield)
screenshot Epizoda 3x14:
Forgiven
Odpuštěno
Unáhlená mladá žena vede Xenu s Gabrielou k zcizené Apollónově urně a snaží se přesvědčit Xenu, že by jí byla lepší společnicí než Gabriela.
Titulky (autor Jan Urbánek)
screenshot Epizoda 3x15:
King Con
Královský podvod
Když je Joxer skoro k smrti umlácen, Xena se spojí s dvěma mistry klamu, aby Joxera pomstila velkým podvodem v herně, který patří nelítostnému majiteli.
Titulky (autor Fugenbunt / sevca)
screenshot Epizoda 3x16:
When In Rome...
Když jsi v Římě...
Xena se musí vypořádat s Césarem a římskou politikou, neboť chce vyměnit římského aristokrata za náčelníka Galie, jehož má v úmyslu osvobodit. Jenže to se nejdříve musí udržet, aby nezabila nenáviděného Césara.
Titulky (autor Fugenbunt / sevca)
screenshot Epizoda 3x17:
Forget Me Not
Nezapomeň na mě
Sžírána vzpomínky na Naději a zločiny minulosti, navštíví Gabriela chrám Mnemoséne, bohyně paměti, a musí cestovat svou minulostí, aby mohla žít se svými vzpomínky, nebo o ně navždy přijde. A zatímco je Gabrielina mysl mimo, Joxer musí ochránit její tělo.
Titulky (autor Angie)
screenshot Epizoda 3x18:
Fins, Femmes and Gems
Ploutve, krásky, drahokam
Když se snaží získat Severku, kterou Afrodita ukradla, stává se Xena posedlá rybami, Gabriela vlastním vzhledem a Joxer opičím životem, vše díky Afroditiným rozptylovacím kouzlům.
Titulky (autor Molir)
screenshot Epizoda 3x19:
Tsunami
Tsunami
Xena se musí nalodit na loď převážející vězně a Gabriela, v domnění že zachraňuje zajatého Autolyka, dělá to samé, ale všichni se pořádně zapotí, když na ně udeří tsunami.
Titulky (autor ???)
screenshot Epizoda 3x20:
Vanishing Act
Kouzelníkův trik
Xena a Gabriela se spolčí s Autolykem, aby navrátili sochu, která reprezentuje mír mezi dvěma vesnicemi, ale musí ji zlodějům ukrást Autolykovým způsobem, aby si král zlodějů zachoval svou reputaci.
Titulky (autor Rekadylko)
screenshot Epizoda 3x21:
Sacrifice, Part 1
Obětování 1
Xena s Gabrielou musí zachránit Gabrielinu přítelkyni Serafin, která se chce obětovat, aby přivedla na svět svou bohyni, a zároveň se musí utkat s Areem a Callisto, kteří se snaží znovuzrodit Naději.
Titulky (autor Pablo Fuentes)
screenshot Epizoda 3x22:
Sacrifice, Part 2
Obětování 2
Gabrielina ďábelská dcera Naděje na sebe vezme podobu své matky, spojí síly s Áreem, aby vytvořili rasu supertvorů a Xena a Gabriela musí zastavit její hrůzovládu.
Titulky (autoři Pablo Fuentes & Arakanga)

 

Stáhnout